Yaklaşım Dergisi Aylık Abonelik

Yeni Yaklaşım Artık Cepte, Web’de, Tablette!

Sistem Global olarak Türkiye’nin en köklü vergi, sosyal güvenlik ve çalışma mevzuat markası olan Yaklaşım Yayıncılık ile güçlerimizi birleştirdik ve bu iş birliği kapsamında dijital dünyada yeni nesil teknolojileri de kullanarak www.yaklasim.comu yeniledik!

Yapılan yeniliklerle Yaklaşım Yayıncılığın tüm dijital aboneliklerine cepten, web’den, tabletten ulaşılabilecek! Her ay 50’den fazla konusunda uzman ve akademisyenin güncel vergi ve sosyal güvenlik mevzuatlarına yönelik makalelerine E-Dergi aboneliği ile 12 ay boyunca 720 TL’ye erişilebilecek!

Özellikle YMM’ler, mali müşavirler, denetim elemanları, muhasebe, insan kaynakları, finans bölüm çalışanları ve yöneticileri, hukukçular, akademisyenler ve tüm iş dünyası üyeleri için yeni nesil teknolojik alt yapılarını kullanarak özellikle mesleki dinamikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yenilediğimiz www.yaklasim.com üzerinden;

  1. Cepten, web’den ve tabletten Yaklaşım Portal’a giriş yapıp istediğiniz zaman Yaklaşım Yayıncılığın zengin mevzuat külliyatına ulaşılabilecek!
  2. Yaklaşım Dergisi (E-Dergi) web sitesi üzerinden çok hızlıca satın alınabilecek, Tüm Mevzuat veya Danıştay Kararları aboneliklerine istenildiği zaman erişilebilecek!
  3. Üyelikler tek tıkla yenilenebilecek!
  4. Tüm satışlarda kredi kartı veya havale yoluyla ödeme seçeneği kullanılabilecek, tercih edilen seçenekle satın alma işlemini güvenilir şekilde tamamlanabilecek!